Switzerland. National League
EHC Biel MOT Ajoie
16.10.2026, 05:45 p.m.
EHC Biel
Ajoie
dager
1
timer
20
min
39
Sek
55
1x2
EHC Biel
1.65
uavgjort
4.7
Ajoie
4.1
Vinner (inkl. overtid og straff)
EHC Biel
1.39
Ajoie
2.89
Totalt
—
under 2.5
8.5
over 3.5
1.082
under 3.5
5
over 4.5
1.3
under 4.5
2.9
over 5.5
1.72
under 5.5
2.06
over 6.5
2.29
under 6.5
1.47
over 7.5
3.28
under 7.5
1.22
over 8.5
5.1
under 8.5
1.077
over 9.5
7.8
—
Dobbelt sjanse
EHC Biel eller uavgjort
1.21
EHC Biel eller Ajoie
1.16
uavgjort eller Ajoie
2.15
Handicap
EHC Biel (-3)
4.3
Ajoie (+3)
1.12
EHC Biel (-2.5)
2.73
Ajoie (+2.5)
1.32
EHC Biel (-2)
2.4
Ajoie (+2)
1.41
EHC Biel (-1.5)
2.06
Ajoie (+1.5)
1.72
EHC Biel (-1)
1.78
Ajoie (+1)
1.88
EHC Biel (0)
1.29
Ajoie (0)
2.94
EHC Biel (+1)
1.087
Ajoie (-1)
4.9
EHC Biel (+1.5)
1.071
Ajoie (-1.5)
5.2
Asian total
over 4.75
1.36
under 4.75
2.68
over 5.25
1.6
under 5.25
2.27
over 5.75
1.79
under 5.75
1.84
over 6.25
2.12
under 6.25
1.55
over 6.75
2.52
under 6.75
1.38
over 7.25
3.07
under 7.25
1.25
Asian Handicap
EHC Biel (-2.75)
3.37
Ajoie (+2.75)
1.21
EHC Biel (-2.25)
2.65
Ajoie (+2.25)
1.34
EHC Biel (-1.75)
2.25
Ajoie (+1.75)
1.6
EHC Biel (-1.25)
1.94
Ajoie (+1.25)
1.81
EHC Biel (-0.75)
1.66
Ajoie (+0.75)
1.98
EHC Biel (-0.25)
1.43
Ajoie (+0.25)
2.4
EHC Biel (+0.25)
1.23
Ajoie (-0.25)
3.22
—
Ajoie (-0.75)
1.97
Any team wins by regular time
ja
1.15
nei
4.6
Period/Match
EHC Biel/EHC Biel
2.66
EHC Biel/draw
11.8
EHC Biel/Ajoie
16
draw/EHC Biel
4.3
draw/draw
8.3
draw/Ajoie
9.3
Ajoie/EHC Biel
8.3
Ajoie/draw
11.8
Ajoie/Ajoie
7.3



