Belarus. Premier League
14

Lida-Butikavto MOT Merkuriy-GTK

03.10.2026, 04:00 p.m.
Lida-Butikavto
Merkuriy-GTK
dager
9
timer
2
min
39
Sek
14
1x2
Lida-Butikavto
3.65
uavgjort
4.6
Merkuriy-GTK
1.59
Totalt
over 4.5
1.28
under 4.5
3.02
over 5
1.38
under 5
2.52
over 5.5
1.64
under 5.5
1.99
over 6
1.91
under 6
1.69
over 6.5
2.26
under 6.5
1.48
Handicap
Lida-Butikavto (0)
2.64
Merkuriy-GTK (0)
1.36
Lida-Butikavto (+1)
1.75
Merkuriy-GTK (-1)
1.84
Lida-Butikavto (+1.5)
1.51
Merkuriy-GTK (-1.5)
2.22
Lida-Butikavto (+2)
1.28
Merkuriy-GTK (-2)
2.99
Lida-Butikavto (+2.5)
1.21
Merkuriy-GTK (-2.5)
3.44
Dobbelt sjanse
Lida-Butikavto eller uavgjort
2.05
Lida-Butikavto eller Merkuriy-GTK
1.11
uavgjort eller Merkuriy-GTK
1.18
Begge lagene scorer
ja
1.022
nei
7.4
Halvtid / fulltids
Lida-Butikavto/Lida-Butikavto
5.6
Lida-Butikavto/draw
16
Lida-Butikavto/Merkuriy-GTK
13.8
draw/Lida-Butikavto
11.3
draw/draw
9.3
draw/Merkuriy-GTK
5.9
Merkuriy-GTK/Lida-Butikavto
23
Merkuriy-GTK/draw
15
Merkuriy-GTK/Merkuriy-GTK
2.13
Sport
Spillekupong
Registrer deg
Loading...