Belgia. Jupiler League
RAAL La Louviere VS Zulte Waregem
24.10.2026, 06:45 pm
RAAL La Louviere
Zulte Waregem
dni
6
godz.
18
min
20
Sek
2
1x2
RAAL La Louviere
2.88
remis
3.36
Zulte Waregem
2.37
Podwójna szansa
RAAL La Louviere lub remis
1.54
RAAL La Louviere lub Zulte Waregem
1.29
remis lub Zulte Waregem
1.38
Oba zespoły zdobędą gola
tak
1.63
nie
2.05
Suma
—
poniżej 0.5
10.6
—
poniżej 1
8.2
ponad 1.5
1.21
poniżej 1.5
3.36
ponad 2
1.36
poniżej 2
2.61
ponad 2.5
1.85
poniżej 2.5
1.89
ponad 3
2.37
poniżej 3
1.43
ponad 3.5
2.92
poniżej 3.5
1.28
ponad 4
4.9
poniżej 4
1.087
ponad 4.5
5.6
poniżej 4.5
1.057
ponad 5
8.4
poniżej 5
1.011
ponad 5.5
10.3
poniżej 5.5
1.011
Asian total
—
poniżej 0.75
8.5
ponad 1.25
1.1
poniżej 1.25
4.6
ponad 1.75
1.27
poniżej 1.75
3.01
ponad 2.25
1.64
poniżej 2.25
2.18
ponad 2.75
2.08
poniżej 2.75
1.71
ponad 3.25
2.65
poniżej 3.25
1.34
ponad 3.75
3.52
poniżej 3.75
1.19
ponad 4.25
5.2
poniżej 4.25
1.072
Handicap
RAAL La Louviere (-1.5)
5.6
Zulte Waregem (+1.5)
1.054
RAAL La Louviere (-1)
4.8
Zulte Waregem (+1)
1.093
RAAL La Louviere (0)
2.07
Zulte Waregem (0)
1.71
RAAL La Louviere (+1)
1.19
Zulte Waregem (-1)
3.52
RAAL La Louviere (+1.5)
1.12
Zulte Waregem (-1.5)
4.4
—
Zulte Waregem (-2)
8.5
—
Zulte Waregem (-2.5)
9
Asian Handicap
RAAL La Louviere (-1.75)
7.5
—
RAAL La Louviere (-1.25)
5.2
Zulte Waregem (+1.25)
1.073
RAAL La Louviere (-0.75)
3.29
Zulte Waregem (+0.75)
1.22
RAAL La Louviere (-0.25)
2.44
Zulte Waregem (+0.25)
1.52
RAAL La Louviere (+0.25)
1.68
Zulte Waregem (-0.25)
1.92
RAAL La Louviere (+0.75)
1.34
Zulte Waregem (-0.75)
2.62
RAAL La Louviere (+1.25)
1.15
Zulte Waregem (-1.25)
3.93
RAAL La Louviere (+1.75)
1.054
Zulte Waregem (-1.75)
5.6
Parzyste/Nieparzyste
nieparzysty
1.83
parzysty
1.79
Połowa/Reg. czas gry
RAAL La Louviere/RAAL La Louviere
4.6
RAAL La Louviere/draw
14.3
RAAL La Louviere/Zulte Waregem
29
draw/RAAL La Louviere
6.6
draw/draw
5
draw/Zulte Waregem
5.7
Zulte Waregem/RAAL La Louviere
32
Zulte Waregem/draw
14.3
Zulte Waregem/Zulte Waregem
3.62
RAAL La Louviere Parzyste/Nieparzyste
nieparzysty
1.93
parzysty
1.7
Zulte Waregem Parzyste/Nieparzyste
nieparzysty
1.9
parzysty
1.73
Any team to win to nil
tak
2.39
nie
1.45
First half/Second half
RAAL La Louviere/RAAL La Louviere
11
RAAL La Louviere/draw
8.7
RAAL La Louviere/Zulte Waregem
8.7
draw/RAAL La Louviere
6.6
draw/draw
5
draw/Zulte Waregem
5.7
Zulte Waregem/RAAL La Louviere
8.7
Zulte Waregem/draw
7.4
Zulte Waregem/Zulte Waregem
8
Correct score 17 way
1:0
8.5
2:0
12
3:0
26
0:1
7
1:1
5.5
2:1
8
3:1
18
0:2
9
1:2
7.5
2:2
10
3:2
23
0:3
17
1:3
14
2:3
20
3:3
41
Correct Score After 3:3 - Any Other
10



