Liga Konferencji UEFA
1

Ajax Amsterdam VS Atalanta BC

22.10.2026, 07:00 pm
Ajax Amsterdam
Atalanta BC
dni
4
godz.
3
min
54
Sek
42
1x2
Ajax Amsterdam
2.55
remis
3.45
Atalanta BC
2.55
Podwójna szansa
Ajax Amsterdam lub remis
1.45
Ajax Amsterdam lub Atalanta BC
1.29
remis lub Atalanta BC
1.45
Remis bez zakładu
Ajax Amsterdam
1.87
Atalanta BC
1.87
Oba zespoły zdobędą gola
tak
1.54
nie
2.5
Suma
ponad 0.5
1.03
poniżej 0.5
11
ponad 1
1.04
poniżej 1
10
ponad 1.5
1.19
poniżej 1.5
4.6
ponad 2
1.27
poniżej 2
3.65
ponad 2.5
1.62
poniżej 2.5
2.26
ponad 3
1.98
poniżej 3
1.8
ponad 3.5
2.47
poniżej 3.5
1.52
ponad 4
3.7
poniżej 4
1.27
ponad 4.5
4.4
poniżej 4.5
1.2
ponad 5
7.2
poniżej 5
1.09
ponad 5.5
7.8
poniżej 5.5
1.07
Azjatycka liczba goli
ponad 1.25
1.11
poniżej 1.25
6.2
ponad 1.75
1.22
poniżej 1.75
4.1
ponad 2.25
1.45
poniżej 2.25
2.7
ponad 2.75
1.76
poniżej 2.75
2.03
ponad 3.25
2.23
poniżej 3.25
1.64
ponad 3.75
2.9
poniżej 3.75
1.4
ponad 4.25
4
poniżej 4.25
1.23
ponad 4.75
5.4
poniżej 4.75
1.14
ponad 5.25
7.6
poniżej 5.25
1.08
ponad 5.75
9.6
poniżej 5.75
1.05
Handicap
Ajax Amsterdam (-1.5)
4.8
Atalanta BC (+1.5)
1.18
Ajax Amsterdam (-1)
4
Atalanta BC (+1)
1.24
Ajax Amsterdam (-0.5)
2.55
Atalanta BC (+0.5)
1.51
Ajax Amsterdam (0)
1.88
Atalanta BC (0)
1.89
Ajax Amsterdam (+0.5)
1.5
Atalanta BC (-0.5)
2.55
Ajax Amsterdam (+1)
1.23
Atalanta BC (-1)
4
Ajax Amsterdam (+1.5)
1.18
Atalanta BC (-1.5)
4.8
handicap azjatycki
Ajax Amsterdam (-1.75)
6
Atalanta BC (+1.75)
1.12
Ajax Amsterdam (-1.25)
4.4
Atalanta BC (+1.25)
1.2
Ajax Amsterdam (-0.75)
3
Atalanta BC (+0.75)
1.37
Ajax Amsterdam (-0.25)
2.21
Atalanta BC (+0.25)
1.65
Ajax Amsterdam (+0.25)
1.64
Atalanta BC (-0.25)
2.22
Ajax Amsterdam (+0.75)
1.37
Atalanta BC (-0.75)
3.05
Ajax Amsterdam (+1.25)
1.2
Atalanta BC (-1.25)
4.4
Ajax Amsterdam (+1.75)
1.12
Atalanta BC (-1.75)
6.2
Handicap 0:1
Ajax Amsterdam (0:1)
4.9
remis (0:1)
4.7
Atalanta BC (0:1)
1.49
Handicap 0:2
Ajax Amsterdam (0:2)
11
remis (0:2)
7.2
Atalanta BC (0:2)
1.16
Handicap 0:3
Ajax Amsterdam (0:3)
24
remis (0:3)
12
Atalanta BC (0:3)
1.04
Handicap 0:4
Ajax Amsterdam (0:4)
40
remis (0:4)
15
Handicap 1:0
Ajax Amsterdam (1:0)
1.48
remis (1:0)
4.7
Atalanta BC (1:0)
4.9
Handicap 2:0
Ajax Amsterdam (2:0)
1.16
remis (2:0)
7.2
Atalanta BC (2:0)
11
Handicap 3:0
Ajax Amsterdam (3:0)
1.04
remis (3:0)
12
Atalanta BC (3:0)
24
Handicap 4:0
remis (4:0)
15
Atalanta BC (4:0)
40
Parzyste/Nieparzyste
nieparzysty
1.97
parzysty
1.81
Połowa/Reg. czas gry
Ajax Amsterdam/Ajax Amsterdam
3.85
remis/Ajax Amsterdam
6.4
Atalanta BC/Ajax Amsterdam
26
Ajax Amsterdam/remis
13
remis/remis
5.4
Atalanta BC/remis
13
Ajax Amsterdam/Atalanta BC
26
remis/Atalanta BC
6.4
Atalanta BC/Atalanta BC
3.85
Dokładny wynik
1:0
11
2:0
14
2:1
9.2
3:0
27
3:1
18
3:2
23
4:0
70
4:1
45
4:2
60
5:0
101
5:1
101
6:0
101
0:0
14
1:1
6.2
2:2
10
3:3
35
0:1
11
0:2
14
1:2
9.4
0:3
27
1:3
18
2:3
23
0:4
70
1:4
45
2:4
60
0:5
101
1:5
101
0:6
101
inny
19
Margines zwycięstwa
remis
3.25
Ajax Amsterdam 3+
12
Ajax Amsterdam 2
8
Ajax Amsterdam 1
4.7
Atalanta BC 1
4.7
Atalanta BC 2
8
Atalanta BC 3+
12
Ajax Amsterdam Parzyste/Nieparzyste
nieparzysty
1.95
parzysty
1.8
Atalanta BC Parzyste/Nieparzyste
nieparzysty
1.95
parzysty
1.8
Sporty
Kupon zakładu
Zarejestruj Się
Loading...