Liga Konferencji UEFA
Getafe CF VS FC Lugano
22.10.2026, 04:45 pm
Getafe CF
FC Lugano
dni
3
godz.
15
min
5
Sek
49
1x2
Getafe CF
1.83
remis
3.5
FC Lugano
4.4
Podwójna szansa
Getafe CF lub remis
1.21
Getafe CF lub FC Lugano
1.28
remis lub FC Lugano
1.85
Remis bez zakładu
Getafe CF
1.34
FC Lugano
3.1
Oba zespoły zdobędą gola
tak
1.89
nie
1.92
Suma
ponad 0.5
1.06
poniżej 0.5
9
ponad 1
1.08
poniżej 1
7.8
ponad 1.5
1.32
poniżej 1.5
3.45
ponad 2
1.5
poniżej 2
2.6
ponad 2.5
1.98
poniżej 2.5
1.83
ponad 3
2.75
poniżej 3
1.46
ponad 3.5
3.4
poniżej 3.5
1.32
ponad 4
5.8
poniżej 4
1.14
ponad 4.5
6.6
poniżej 4.5
1.11
ponad 5
12
poniżej 5
1.04
ponad 5.5
12
poniżej 5.5
1.03
Azjatycka liczba goli
ponad 0.75
1.07
poniżej 0.75
8.4
ponad 1.25
1.2
poniżej 1.25
4.6
ponad 1.75
1.39
poniżej 1.75
3.05
ponad 2.25
1.74
poniżej 2.25
2.1
ponad 2.75
2.26
poniżej 2.75
1.65
ponad 3.25
3.05
poniżej 3.25
1.38
ponad 3.75
4.2
poniżej 3.75
1.23
ponad 4.25
6.2
poniżej 4.25
1.12
ponad 4.75
8.4
poniżej 4.75
1.07
ponad 5.25
12
poniżej 5.25
1.03
Handicap
Getafe CF (-2.5)
6.6
FC Lugano (+2.5)
1.11
Getafe CF (-2)
5.8
FC Lugano (+2)
1.14
Getafe CF (-1.5)
3.25
FC Lugano (+1.5)
1.35
Getafe CF (-1)
2.5
FC Lugano (+1)
1.53
Getafe CF (-0.5)
1.83
FC Lugano (+0.5)
1.99
Getafe CF (0)
1.35
FC Lugano (0)
3.2
Getafe CF (+0.5)
1.23
FC Lugano (-0.5)
4.2
handicap azjatycki
Getafe CF (-2.75)
8.6
FC Lugano (+2.75)
1.07
Getafe CF (-2.25)
6.2
FC Lugano (+2.25)
1.12
Getafe CF (-1.75)
4
FC Lugano (+1.75)
1.25
Getafe CF (-1.25)
2.9
FC Lugano (+1.25)
1.42
Getafe CF (-0.75)
2.07
FC Lugano (+0.75)
1.76
Getafe CF (-0.25)
1.59
FC Lugano (+0.25)
2.37
Getafe CF (+0.25)
1.28
FC Lugano (-0.25)
3.75
Getafe CF (+0.75)
1.15
FC Lugano (-0.75)
5.6
Handicap 0:1
Getafe CF (0:1)
3.2
remis (0:1)
3.8
FC Lugano (0:1)
1.95
Handicap 0:2
Getafe CF (0:2)
6.8
remis (0:2)
5.2
FC Lugano (0:2)
1.33
Handicap 0:3
Getafe CF (0:3)
16
remis (0:3)
8.8
FC Lugano (0:3)
1.1
Handicap 0:4
Getafe CF (0:4)
30
remis (0:4)
13
FC Lugano (0:4)
1.02
Handicap 0:5
Getafe CF (0:5)
40
remis (0:5)
15
Handicap 1:0
Getafe CF (1:0)
1.21
remis (1:0)
6
FC Lugano (1:0)
11
Handicap 2:0
Getafe CF (2:0)
1.04
remis (2:0)
11
FC Lugano (2:0)
28
Handicap 3:0
remis (3:0)
14
FC Lugano (3:0)
50
Parzyste/Nieparzyste
nieparzysty
1.96
parzysty
1.82
Połowa/Reg. czas gry
Getafe CF/Getafe CF
2.6
remis/Getafe CF
4.6
FC Lugano/Getafe CF
26
Getafe CF/remis
14
remis/remis
4.8
FC Lugano/remis
15
Getafe CF/FC Lugano
45
remis/FC Lugano
9
FC Lugano/FC Lugano
7.2
Dokładny wynik
1:0
6.4
2:0
7.6
2:1
8
3:0
14
3:1
14
3:2
29
4:0
30
4:1
35
4:2
70
5:0
100
5:1
100
6:0
101
0:0
9
1:1
6
2:2
15
3:3
80
0:1
11
0:2
23
1:2
14
0:3
70
1:3
40
2:3
50
0:4
101
1:4
101
2:4
101
0:5
101
1:5
101
0:6
101
inny
40
Margines zwycięstwa
remis
3.3
Getafe CF 3+
7
Getafe CF 2
5.4
Getafe CF 1
3.7
FC Lugano 1
6.2
FC Lugano 2
16
FC Lugano 3+
45
Getafe CF Parzyste/Nieparzyste
nieparzysty
1.94
parzysty
1.81
FC Lugano Parzyste/Nieparzyste
nieparzysty
2.16
parzysty
1.65



