UEFA Európa-liga
Celtic Glasgow VS Celta Vigo
22.10.2026, 07:00 du.
Celtic Glasgow
Celta Vigo
nap
2
óra
10
perc
56
Mp
44
1X2
Celtic Glasgow
2.65
döntetlen
3.45
Celta Vigo
2.55
Dupla esély
Celtic Glasgow vagy döntetlen
1.5
Celtic Glasgow vagy Celta Vigo
1.33
döntetlen vagy Celta Vigo
1.47
Döntetlenre nincs fogadás
Celtic Glasgow
1.94
Celta Vigo
1.87
Mindkét csapat betalál
igen
1.66
nem
2.23
Összesített
2 felett
1.38
2 alatt
3.05
2.5 felett
1.81
2.5 alatt
2.01
3 felett
2.36
3 alatt
1.6
ázsiai összesen
2.25 felett
1.6
2.25 alatt
2.36
2.75 felett
2.01
2.75 alatt
1.81
3.25 felett
2.65
3.25 alatt
1.48
Hendikep
Celtic Glasgow (-0.5)
2.6
Celta Vigo (+0.5)
1.5
Celtic Glasgow (0)
1.94
Celta Vigo (0)
1.87
Celtic Glasgow (+0.5)
1.52
Celta Vigo (-0.5)
2.55
ázsiai hendikep
Celtic Glasgow (-0.25)
2.28
Celta Vigo (+0.25)
1.63
Celtic Glasgow (+0.25)
1.67
Celta Vigo (-0.25)
2.21
Celtic Glasgow (+0.75)
1.38
Celta Vigo (-0.75)
3.05
Hendikep 0:1
Celtic Glasgow (0:1)
5.4
döntetlen(0:1)
4.6
Celta Vigo (0:1)
1.47
Hendikep 0:2
Celtic Glasgow (0:2)
13
döntetlen(0:2)
7.6
Celta Vigo (0:2)
1.15
Hendikep 0:3
Celtic Glasgow (0:3)
29
döntetlen(0:3)
13
Celta Vigo (0:3)
1.03
Hendikep 0:4
Celtic Glasgow (0:4)
45
döntetlen(0:4)
16
Hendikep 1:0
Celtic Glasgow (1:0)
1.5
döntetlen(1:0)
4.5
Celta Vigo (1:0)
5.2
Hendikep 2:0
Celtic Glasgow (2:0)
1.16
döntetlen(2:0)
7.4
Celta Vigo (2:0)
12
Hendikep 3:0
Celtic Glasgow (3:0)
1.04
döntetlen(3:0)
13
Celta Vigo (3:0)
28
Hendikep 4:0
döntetlen(4:0)
16
Celta Vigo (4:0)
45
Páros/ páratlan
páratlan
1.95
páros
1.83
Félidő/játékidő
Celtic Glasgow/Celtic Glasgow
4
döntetlen/Celtic Glasgow
6.2
Celta Vigo/Celtic Glasgow
29
Celtic Glasgow/döntetlen
13
döntetlen/döntetlen
5
Celta Vigo/döntetlen
13
Pontos végeredmény
1:0
9.4
2:0
13
2:1
9.4
3:0
28
3:1
20
3:2
27
Győzelem nagysága
döntetlen
3.2
Celtic Glasgow 3+-szal
14
Celtic Glasgow 2-vel
8.2
Celtic Glasgow 1-gyel
4.5
Celta Vigo 1-gyel
4.5
Celta Vigo 2-vel
8
Celtic Glasgow páros/ páratlan
páratlan
1.98
páros
1.77
Celta Vigo páros/ páratlan
páratlan
1.97
páros
1.78



