Franciaország. Ligue 1
RC Strasbourg Alsace VS Auxerre
01.11.2026, 02:00 du.
RC Strasbourg Alsace
Auxerre
nap
9
óra
18
perc
12
Mp
35
1X2
RC Strasbourg Alsace
1.82
döntetlen
3.9
Auxerre
3.85
Dupla esély
RC Strasbourg Alsace vagy döntetlen
1.24
RC Strasbourg Alsace vagy Auxerre
1.24
döntetlen vagy Auxerre
1.84
Döntetlenre nincs fogadás
RC Strasbourg Alsace
1.39
Auxerre
2.85
Mindkét csapat betalál
igen
1.57
nem
2.43
Összesített
0.5 felett
1.03
0.5 alatt
12
1 felett
1.03
1 alatt
11
1.5 felett
1.17
1.5 alatt
4.8
2 felett
1.24
2 alatt
3.95
2.5 felett
1.56
2.5 alatt
2.38
3 felett
1.88
3 alatt
1.89
3.5 felett
2.36
3.5 alatt
1.57
4 felett
3.45
4 alatt
1.3
4.5 felett
4.1
4.5 alatt
1.23
5 felett
6.6
5 alatt
1.1
5.5 felett
7.2
5.5 alatt
1.08
ázsiai összesen
1.25 felett
1.1
1.25 alatt
6.6
1.75 felett
1.2
1.75 alatt
4.4
2.25 felett
1.4
2.25 alatt
2.9
2.75 felett
1.69
2.75 alatt
2.14
3.25 felett
2.12
3.25 alatt
1.7
3.75 felett
2.75
3.75 alatt
1.44
4.25 felett
3.75
4.25 alatt
1.26
4.75 felett
5
4.75 alatt
1.16
5.25 felett
7
5.25 alatt
1.09
5.75 felett
9
5.75 alatt
1.05
Hendikep
RC Strasbourg Alsace (-2.5)
5.6
Auxerre (+2.5)
1.13
RC Strasbourg Alsace (-2)
4.9
Auxerre (+2)
1.17
RC Strasbourg Alsace (-1.5)
3
Auxerre (+1.5)
1.37
RC Strasbourg Alsace (-1)
2.4
Auxerre (+1)
1.56
RC Strasbourg Alsace (-0.5)
1.81
Auxerre (+0.5)
1.97
RC Strasbourg Alsace (0)
1.4
Auxerre (0)
2.9
RC Strasbourg Alsace (+0.5)
1.27
Auxerre (-0.5)
3.7
RC Strasbourg Alsace (+1)
1.1
Auxerre (-1)
6.8
ázsiai hendikep
RC Strasbourg Alsace (-2.25)
5.4
Auxerre (+2.25)
1.15
RC Strasbourg Alsace (-1.75)
3.65
Auxerre (+1.75)
1.27
RC Strasbourg Alsace (-1.25)
2.7
Auxerre (+1.25)
1.45
RC Strasbourg Alsace (-0.75)
2.03
Auxerre (+0.75)
1.76
RC Strasbourg Alsace (-0.25)
1.61
Auxerre (+0.25)
2.28
RC Strasbourg Alsace (+0.25)
1.32
Auxerre (-0.25)
3.3
RC Strasbourg Alsace (+0.75)
1.18
Auxerre (-0.75)
4.7
Hendikep 0:1
RC Strasbourg Alsace (0:1)
3
döntetlen(0:1)
4.1
Auxerre (0:1)
1.95
Hendikep 0:2
RC Strasbourg Alsace (0:2)
6
döntetlen(0:2)
5.4
Auxerre (0:2)
1.36
Hendikep 0:3
RC Strasbourg Alsace (0:3)
13
döntetlen(0:3)
8.4
Auxerre (0:3)
1.12
Hendikep 0:4
RC Strasbourg Alsace (0:4)
25
döntetlen(0:4)
13
Auxerre (0:4)
1.03
Hendikep 0:5
RC Strasbourg Alsace (0:5)
35
döntetlen(0:5)
15
Hendikep 1:0
RC Strasbourg Alsace (1:0)
1.25
döntetlen(1:0)
5.8
Auxerre (1:0)
8.4
Hendikep 2:0
RC Strasbourg Alsace (2:0)
1.07
döntetlen(2:0)
9.8
Auxerre (2:0)
20
Hendikep 3:0
RC Strasbourg Alsace (3:0)
1.01
döntetlen(3:0)
14
Auxerre (3:0)
35
Páros/ páratlan
páratlan
1.93
páros
1.84
Félidő/játékidő
RC Strasbourg Alsace/RC Strasbourg Alsace
2.55
döntetlen/RC Strasbourg Alsace
5
Auxerre/RC Strasbourg Alsace
21
RC Strasbourg Alsace/döntetlen
14
döntetlen/döntetlen
6
Auxerre/döntetlen
15
RC Strasbourg Alsace/Auxerre
35
döntetlen/Auxerre
8.8
Auxerre/Auxerre
6.2
Pontos végeredmény
1:0
9.6
2:0
9.8
2:1
8
3:0
15
3:1
12
3:2
19
4:0
30
4:1
25
4:2
40
5:0
80
5:1
60
6:0
101
0:0
16
1:1
7
2:2
11
3:3
40
0:1
15
0:2
23
1:2
12
0:3
60
1:3
29
2:3
30
0:4
101
1:4
90
2:4
90
0:5
101
1:5
101
0:6
101
Más
17
Győzelem nagysága
döntetlen
3.7
RC Strasbourg Alsace 3+-szal
6
RC Strasbourg Alsace 2-vel
5.4
RC Strasbourg Alsace 1-gyel
4
Auxerre 1-gyel
6
Auxerre 2-vel
13
Auxerre 3+-szal
27
RC Strasbourg Alsace páros/ páratlan
páratlan
1.91
páros
1.83
Auxerre páros/ páratlan
páratlan
2.02
páros
1.74



